Головна » 2017 » Травень » 26 » «Хай доля ваша буде дзвінка та крилата!»
«Хай доля ваша буде дзвінка та крилата!»

Шкільне подвір’я забуяло цвітом

Яка чарівна і тривожна мить!

Для когось – вкотре

А для випускників – останнє

Сьогодні шкільний дзвоник продзвенить!

Ось і пролунав останній дзвоник. Для когось це початок веселого літнього відпочинку, а для когось – початок самостійного, дорослого життя, сповненого нового і незвіданого.

За традицією свято останнього дзвоника розпочав директор гімназії О.М. Петров, який вручив учням похвальні листи та привітав усіх із завершенням навчального року.

Зі словами вітань до присутніх звернулись заступник голови районної державної адміністрації І.В. Пазяк, юрист консультант департаменту освіти обласної державної адміністрації М.Г. Миглей, секретар міської ради В.В. Рошка, які побажали учням нових звершень у навчанні та розбудові нашої України.

Заступник директора з виховної роботи гімназії А. В. Басараба зачитала наказ про підсумки проекту «Крок до зірок» та разом із директором вручила класним колективам нагороди за підсумками загальношкільного рейтингу.

Привітала випускників із закінченням гімназії, побажала наснаги, натхнення, успіху і їхня перша вчителько Г.О. Горбатюк.

Якщо є щось святе на землі, то це батько і мати, саме тому сьогодні з настановами до випускників гімназії звернулись батьки – В.Г. Слесар та О.В. Мельничук, які благословили одинадцятикласників у добру путь та побажали успіхів у подальших починаннях.

Вчителі і батьки з радістю і турботою підтримували учнів перших класів у виступі. Першачки дуже хвилювались, але їхні виступи такі важливі і такі приємні, викликали усмішки у всіх присутніх.

Урочиста лінійка «Останнього дзвоника – 2017» в гімназії не обійшлася без святкових виступів (Танцювальний колектив під керівництвом  Н.А. Горди та вокальні номери у виконанні М. Лунік, К. Дмітрівої, В. Гуцуляк, І. Колядич).

Також і одинацятикласники підготували музичні сюрпризи – пісню, вальс, флеш моб.

Учні урочисто виносять прапор України, прапор гімназії, всі дружно співають гімн України. Побачивши таку силу любові до нашої Батьківщини, традицій, культури і мови можемо бути впевнені, майбутнє України в надійних руках.

Тож бажаємо гарного відпочинку та нових звершень усім учасникам навчально-виховного процесу, випускникам достойно скласти ЗНО і вступити до вищих навчальних закладів, вчителям та учням гарно відпочити та набратись сил перед початком нового навчального року.

Центр виховної роботи

Більше фото тут: https://www.facebook.com/profile.php?id=100006951827212&sk=photos&collection_token=100006951827212%3A2305272732%3A69&set=a.1923819414526434.1073741835.100006951827212&type=3&uploaded=139

Переглядів: 268 | Додав: serj2993