Головна » 2017 » Травень » 14 » Хай квітне дерево мого роду!
Хай квітне дерево мого роду!

З давніх-давен в Україні говорять: «Без сім’ї немає щастя на землі». Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду.
Родина – це не тільки родичі, це друзі, твій клас, школа й увесь український народ.

Отож, напередодні святкування Дня Матері, 11 травня велика дружня родина учнів та батьків 2-В класу, зібралася у затишній актовій залі на святі «Дерево мого роду».

Протягом ІІ семестру учні Новоселицької гімназії 2-В класу працювали над класним виховним проектом «Дерево мого роду» з напрямку родинно-сімейного виховання. Вони досліджували свій рід, складали вірші про родину, малювали малюнки, створювали герб родини та виготовляли родинні дерева. Презентувати свої  роботи та привітати своїх найрідніших і наймиліших матусь вирішили, організовуючи велике родинне свято, яке розпочалося з гарного привітального танцю «Ой зелене жито, зелене» і зустрічі дорогих гостей хлібом і сіллю, як прийнято у нас на Україні.

Головними поняттями зустрічі були слова: «мама», «тато», «дідусь», «бабуся», «рід», «родина», «родовід» тощо. Діти декламували власні вірші про своїх рідних та родину, організували гарні виставки малюнків, родовідних дерев та родинних гербів. Все це супроводжувалося піснями про Україну, маму та тата. А для бабусь та дідусів Георгієш Януш заграв на акордеоні чудові мелодії.

З нагоди гарного весняного свята Дня Матері діти подарували своїм матусям подарунки, зроблені власними руками.

Дітки показали, як вони люблять і цінують своїх рідних. Наприкінці свята побажали  усім присутнім здоров'я, довгих років життя, благополуччя та щастя, злагоди та миру.

Заступник директора з ВР Басараба А.В. кожному учню вручила грамоту «За активну участь у класному проекті».
Такі заходи показують, які гарні у нас родини та хороші дітки, а кожна наша родина є частинкою чарівного саду великої родини, ім'я якої - український народ.

О.В. Сірякова - класний керівник 2-В класу

Категорія: Проект "Крок до зірок" | Переглядів: 64 | Додав: serj2993