Головна » 2017 » Березень » 10 » Конституція – основний закон України
Конституція – основний закон України

«Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути». Ці слова належать видатному українсько­му мислителю двадцятого століття В'ячеславу Липинському, людині, яка присвятила все своє життя розбудові української державності. І саме з них розпочався виховний захід, який провели учні 9-А класу для восьмикласників. Метою заходу було розповісти учням 8 класів про історію створення Конституції України, основні її засади, виховувати почуття патріотизму до своєї держави. Адже вже наступного року, вони вивчатимуть новий шкільний предмет «Правознавство». Під час заходу гімназисти почули про історію створення конституції, її написання, закони та обовязки громадян України.

Отже, памятайте , дорогі учні: «Ви — громадяни України, вам належить її майбутнє. Саме вам утілювати в життя мрії і сподівання по­передніх поколінь. Можливо, хтось із вас також стане творцем Конституції України — додасть нову важливу статтю до цього головного документа країни».

Творча група 9-А та А.М. Ковдриш

Переглядів: 47 | Додав: serj2993