Головна » 2017 » Червень » 12 » КВК - ЮІР 2017
КВК - ЮІР 2017

Команда КВК-ЮІР “РЕВЕРС” Новоселицької гімназії посіла ІІІ місце на конкурсі команд КВК юних інспекторів руху на регіональному  зльоті ЮІР в Чернівцях.

24 травня в Юності Буковини  м. Чернівці відбувся щорічний зліт юних інспекторів руху (ЮІР), у рамках якого кращі команди змагалися у КВК ЮІР.

Серед усіх представлених на змаганні команд, учні Новоселицької гімназії вирізнилися оригінальністю та кмітливістю, що допомогло їм здобути ІІ місце в номінації «YUIR NEWS» та кубок за ІІІ місце серед команд Клубу веселих та кмітливих інспекторів руху.

За словами наставників – А.В. Басараби та С.В. Кірки, всі ситуації, які діти розігрують на сцені під час виступу КВК ЮІР, взяті з реального життя автомобілістів та пішоходів.

Тож бажаємо команді «РЕВЕРС» впевнених перемог, цікавих ідей й творчого натхнення, а з кожним виступом набувати професіоналізму та впевненості!

Прес-центр "Обєктив" - ШДГО "Олімпія"

Категорія: Виховний простір | Переглядів: 71 | Додав: serj2993