Головна » 2017 » Квітень » 24 » Лиш праця світ таким, як є, створила, Лиш в праці варто і для праці жить.
Лиш праця світ таким, як є, створила, Лиш в праці варто і для праці жить.

Лиш праця світ таким, як є, створила,
Лиш в праці варто і для праці жить.
Іван ФРАНКО

В рамках загальношкільного проекту «Крок до зірок» з 18 по 21 квітня 2016-2017 навчального року у Новоселицькій гімназії проходив тиждень трудового і економічного виховання. Учнями та класними керівниками 5-Х класів було складений план тижня:

• 18.04. – проведено лінійку та оголошено план проведення тижня;
  • 19.04. – Радіолінійка «Праця та труд два крила для польоту в майбутня», Конкурс-виставка стін газет «Моя пролфесія»;;
  • 20.04. – Позакласний захід «Моя професія»;
  • 21.04. – Загальношкільна лінійка. Підбиття підсумків тижня.

Метою тижня було виховання в учнів працелюбності, розвиток трудових навичок, поваги до людей праці а також, підвищення інтересу до економічних знань, розвиток творчого мислення та формування особистості в умовах нашого сьогодення.

В конкурсному заході, а саме «Моя професія», учні продемонстрували свої знання з трудового навчання та економіки, дізналися чимало нового про різновиди професій та зробили для себе висновок: «… ким би не мріяли стати, яку б професію собі не обрали, кожен повинен добре знати свою справу, робити її чесно, вміло».

Учнівські колективи старанно готувалися до тижня, представили багато цікавого матеріалу й взяли активну участь у заходах. Тиждень трудового та економічного виховання був змістовним, творчим та цікавим. Діти показали свою кмітливість, ерудицію, гарні знання та вміння.

Прес-центр «Об’єктив»,

С.В. Кірка та О.Б. Петрова –