Головна » 2017 » Лютий » 2 » Молоді педагоги навчаються
Молоді педагоги навчаються

«Учитель, який хоче мати високі результати навчання, повинен знати стилі пізнання своїх учнів, покладати це в основу організації спільної діяльності педагога і школярів на уроці…»

01 лютого 2017 року в гімназії відбулось чергове засідання школи молодого вчителя «Джерело майстерності», в ході якого молоді педагоги ознайомились із моделлю «сучасного уроку», методами організації навчальної діяльності учнів: характер навчальних завдань (проблемний, дослідницький, репродуктивний, за зразком);          співвідношення мовленнєвої активності школярів і вчителя в процесі навчального заняття. Також опрацювали методики та технології навчання (традиційні, новітні). Для закріплення вивченого педагоги провели практичне заняття: методика проведення різних типів уроків, підбір різноманітних форм проведення уроків для покращення мотивації навчальної діяльності.

Я.В. Дисар - заступник директора з НМР

Категорія: Методична платформа | Переглядів: 115 | Додав: serj2993