Головна » 2017 » Січень » 16 » «Обличчя української історії. Степан Бандера».
«Обличчя української історії. Степан Бандера».

16 січня 2017 року в Новоселицькій гімназії відбувся прес- огляд –  історичний портрет «Незламний борець за волю України» до 108 річниці від дня народження політичного діяча, ідеолога українського націоналістичного руху, голови проводу ОУН Степана Бандери.

Степан Бандера – це герой ХХ століття, людина – легенда, видатна постать у літописі історії України. Настав час возвеличити його ім’я по всій вільній Україні , щоб кожна жива душа подякувала Богові за те, що послав нам таку світлу постать в найтемніші часи більшовицького тоталітаризму. Бандера підніс український патріотизм до найвищої жертовності.

Присутні на заході переглянули презентацію  «Обличчя української історії. Степан Бандера».

Метою заходу було  познайомити учнів із життям С. Бандери, підвести школярів до усвідомлення його місця і ролі в історії України; виховувати почуття національної гідності, пропагувати дух лицарства, самоповаги, прагнення самореалізації у добрих справах.

Прес-центр «ОЛІМПІЯ»

Категорія: Виховний простір | Переглядів: 91 | Додав: serj2993