Головна » 2017 » Лютий » 2 » Освітня інтерактивна виставка «Маршрут Безпеки»
Освітня інтерактивна виставка «Маршрут Безпеки»

Проблема 21 століття - поширення захворювання та передачі ВІЛ/СНІДу. Треба пам’ятати, що незнання про хворобу – не вбережуть наше суспільство від цієї проблеми. Наших дітей необхідно своєчасно інформувати та повідомляти про небезпеку та міфи про ВІЛ/СНІД.

«Маршрут Безпеки» - це сучасний інтерактивний метод ознайомлення з профілактикою, формуванням навичок захисту та знань шляхів передачі ВІЛ/СНІДу та ІПСШ. Вже традиційно у Новоселицькій гімназії проводитися захід, щодо обізнаності   із ВІЛ/СНІД з учнями9-11 класів. Учні мають змогу всебічно розвинути навички, поспілкуватись, задати питання на які давно шукають відповіді.

Люди, які живуть з цією хворобою не є небезпечними. З ними можна спілкуватись, гуляти, спільно користуватись посудом. Їх не варто оминати, а навпаки підтримувати. Саме ці розуміння  мали на меті донести до кожного учня вчителі – фасилітатори (вчителі біології: Басараба А.В., Одажіу Р.Г., Дисар Я.В., практичний психолог Збурлюк Н.М. та соціальний педагог Унгурян І.О.).

Кожний присутній на заході пройшов усі етапи навчання і став дійсно  обізнаним  та «озброєним». Впровадження профілактичних заходів, які, на противагу інформаційним підходам спрямовані на формування життєвих навичок і зменшують схильність молоді до ризикової поведінки.

І.О. Унгурян - соціальний педагог

Категорія: Виховний простір | Переглядів: 123 | Додав: serj2993