Головна » 2017 » Березень » 29 » Природа прокидається…
22:52
Природа прокидається…

Прийшла весна. Ці слова у кожного викликають свої асоціації. Та майже у всіх перед очима постає картина пробудження природи - зелена травичка, перші квіти, пагони дерев і кущів з набубнявілими бруньками. Усе оживає. Та поруч із красою весна приносить багато турбот і праці. Дуже багато людина повинна зробити вчасно.  У наш час все більше актуального значення набувають заходи з покращення стану навколишнього середовища, благоустрою  та озеленення території і, не тільки,   в цілому   збереження  екологічного  стану  нашої планети.  Кажуть,  що людина за своє життя повинна  посадити дерево, побудувати  будинок і виростити дитину.  Про будинки й дітей нам  ще, мабуть, ранувато думати,  а  ось про дерева

   Ми, учні 6-А класу Новоселицької  гімназії,  посадили  біля школи  саджанці  яблуньки та доглядаємо за ними вже другий рік. З приходом весни вони просинаються від  зимового сну та потрібно їм допомогти  в подальшому рості. Отже, взявши лопату, обкопали навколо дерева,  щоб забезпечити доступ повітря до кореневої системи ,  підкормили та полили водою,  побілили вапном  для запобігання від   шкідників та  різноманітних хвороб, які вражають  молоді деревця через кору, про необхідність такого захисту  нам розповідала  Альона Вікторівна  на уроках  біології.

  Ростуть наші яблуньки  й ми з ними також. Акцію «Посади дерево» проводиться щороку. І ми хочемо сказати, що   не будьте осторонь цієї справи, подумайте про майбутнє нашої планети. Це не просто допомога,  це ще і важливий процес виховання екологічно свідомої людини у майбутньому.
Наша Україна завжди асоціюється із квітучими полями, чистими ріками та густими лісами. Проте людська діяльність змінює не лише нашу країну, але й увесь світ. Уже не залишилось майже жодного куточка на планеті, де б людина не залишила свій слід. У сучасному швидкоплинному світі ми часто забуваємо, що є частинкою цієї живої природи. Робимо необдумані дії, які шкідливо впливають на довкілля. Тому сьогодні гостро постають екологічні проблеми. Це не тільки забруднення, але й знищення, нераціональне використання ресурсів.
  

        Прагнення до комфорту дуже часто зумовлює дії, які шкідливо впливають на природне середовище, руйнують природний баланс. Ми рідко задумуємось про те, що для того, щоб виготовити стіл, стілець, шафу, раму для картини, папір та ще багато речей потрібно не одне дерево. А пригадайте, скільки дерев посадили ви у своєму житті? На уроках географії ми часто наводимо приклади про вирубування джунглів, про збільшення пустельних територій. Ми переживаємо, співчуваємо, намагаємось знайти рішення для покращення ситуації. Але це все далеко. А близько ми на це не зважаємо. Та саме із своєї рідної землі, із території свого населеного пункту потрібно починати міняти світ на краще, допомагати природі відновити свої могутні сили.

    Отож, ми і надалі будемо долучатися до проведення подібних акцій   по збереженню та примноженню природи рідного краю, щоб наші нащадки могли милуватися красою навколишнього світу.

Учні 6-А класу

Більше фото тут: https://vk.com/album-66686496_243524412

Категорія: Виховний простір | Переглядів: 99 | Додав: serj2993
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]