Головна » 2017 » Березень » 22 » Семінар заступників директора: НВР та НМР "Проектування навчально виховного процесу"

16 березня 2017 року Новоселицька гімназія гостинно відчинила двері учасникам районного семінару заступників директорів з навчально-виховної та навчально-методичної роботи освітніх закладів Новоселицького району.

Реалії сьогоднішнього дня вимагають нових, інноваційних підходів до організації навчально-виховного процесу в школі, зокрема, впровадження проектних технологій. І саме цій проблемі була присвячена тематика семінару: «Проектування навчально-виховного процесу в сучасному закладі освіти».

Основною метою семінару було знайти нові форми, методи та педагогічні технології, вирішити актуальні проблеми та визначити напрямок, який може послужити у оновленні системи навчально-виховної роботи, адаптованої до сучасних потреб учнів. З хлібом і сіллю зустріли учасників семінару учні, які підготували творчий виступ «Буковина – рідний край». Петров О.М., директор

Новоселицької гімназії представив візитну картку та напрямки діяльності навчального закладу. У роботі семінару брали участь завідувач районним методичним кабінетом Власов С.А. та заступники директорів освітніх закладів району. Розпочав роботу практичний семінар із ознайомлення з планом роботи та визначенням основних завдань.

Теоретичний модуль відкрив завідувач РМК із висвітленням проблеми: «Сучасні педагогічні технології у навчально-виховній роботі закладу освіти». Заступник директора з навчально-виховної роботи Пивнюк Г.В. поділилася досвідом щодо реалізації загального гімназійного проекту: «Підвищення якості освіти – як результат впровадження проектної діяльності у НВП», де ознайомила присутніх із різними напрямками роботи щодо покращення якості освіти. Дисар Я.В., заступник директора з навчально-методичної роботи гімназії презентувала проект методичного спрямування: «Професійна самореалізація педагогів шляхом впровадження Стратегії розвитку методичної роботи на 2016-2021 н.р.» з проблемної теми: «Удосконалення системи методичної роботи із педагогічним колективом – шлях підвищення якості навчально-виховного процесу ». Під час презентації проекту учасники семінару ознайомились із його основними завданнями та напрямками, а також, із реалізованими етапами Стратегії протягом 2016-2017 н.р. В практичній частині семінару колеги відвідали заняття англомовної школи для вчителів «Language Step», на початку якого, Я.В. Дисар

ознайомила присутніх із основною ідеєю, метою створення школи та механізмом її роботи. Заняття провела Томулець І.П., вчитель англійської мови, керівник школи. Фрагмент уроку-проекту «Допоможемо птахам узимку» презентувала Сірякова О.В., вчитель початкових класів, призер обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2017». В ході уроку Горбатюк Г.О., заступник директора з навчально-методичної роботи початкової ланки, поділилася досвідом з колегами щодо використання проектних технологій в початкових класах. На фрагмент засідання Ради гімназії із тематикою: «Негативний вплив спізнень на ефективність НВП» запросила Пивнюк Г.В., де ознайомила присутніх із методикою фіксації випадків запізнення учнів на навчальні заняття та їх моніторингом. Засідання провела Голова Ради гімназії – Ковдриш А.М., вчитель математики. Продовженням практичної частини семінару став майстер-клас на тему: «Метод проекту – сучасна освітня технологія», який презентував завідувач РМК С.А. Власов. Учасники майстер-класу визначали класифікацію проектів та їх характерні риси, ознайомились із етапами організації проекту та шляхами його впровадження. Після участі в теоретичному та практичному модулі колеги прийняли участь в круглому столі з тематики семінару та підвели підсумки. Заслухавши пропозиції учасників семінару щодо організації проектної діяльності в кожному навчальному закладі були прийняті відповідні методичні рекомендації.

Я.В. Дисар, заступник директора з навчально-методичної роботи

Більше фото тут: https://vk.com/album-66686496_243255178

Категорія: Методична платформа | Переглядів: 138 | Додав: serj2993