Головна » 2017 » Квітень » 4 » Світ цікавості
Світ цікавості

Канікули це прекрасна пора,  коли можна відпочити та дізнатися щось нове та цікаве. Цим і скористалися учні 9-А класу, відвідавши візитівку нашого краю – Чернівецький Національний Університет ім.Ю. Федьковича. Університет налічує 12 факультетів та 2 інститути , а саме: географічний, економічний, філологічний, архітектурний, педагогічний, юридичний, факультет іноземних мов, історії та політології, математики і інформатики, фізичної культури, фінансів, філософсько-теологічний факультет; Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук та інститут біології, хімії і біоресурсів.

Дев’ятикласникам довелось побувати у інституті біології, хімії та біоресурсів. Інститут вміщує в собі 9 кафедр:

Викладачі кожної спеціалізації розповіли, що саме вивчає їхня кафедра та де ці знання реалізуються. Також наші учні відвідали лабораторії при інституті, де їм провели деякі досліди. Несподіваним виявилося те, що в закладі є басейни з осетрами, серед яких осетри-альбіноси, що метають білу ікру – один із найдорожчих продуктів світу.

Після біофаку, 9-класники побували у природничому музеї при ЧНУ. Його називають справжнім об'єктом національного надбання, а його зоологічні колекції чи не єдині в Україні, які повністю відображають представників фауни всіх географічних широт Земної кулі. Лише один зоологічний відділ, налічує не одну тисячу чи навіть десяток тисяч експонатів, серед них і його перлина - скилет синього кита.

Щоб обговорити побачене, поділитися враженнями та трохи підкріпитися, гімназисти побували в одній з піцерій міста Чернівці.

Більше фото тут: https://vk.com/album-66686496_243725838

Категорія: Виховний простір | Переглядів: 109 | Додав: serj2993