Головна » 2017 » Січень » 30 » Тиждень ПРОФОРІЄНТАЦІЇ
Тиждень ПРОФОРІЄНТАЦІЇ

Вдало вибери професію,

Вклади в неї свою душу,

Тоді щастя саме тебе відшукає.

К. Д. Ушинський

Одним із пріоритетних завдань сучасної системи освіти є організація роботи з учнівською молоддю щодо усвідомленого професійного самовизначення. Профорієнтаційна робота з учнями– один із головних аспектів виховної роботи, спрямованої на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві.  З метою  розширення, поглиблення та систематизації знань про професії з 23 по 27 січня 2017 року в гімназії відбувся тиждень профорієнтаційного виховання в рамках проекту Крок до зірок. Розпочався тиждень радіолінійкою на тему: „Вибір професії – це серйозно!”. Учні 11 класу підготували і провели цікаву вікторину „Мандрівка планетою ”Професія” серед учнів 5 класів.  Завершився тиждень конкурсом стіннівок для учнів 9-11 класів.

І.П.Томулець - класний керівник 11 класу

Категорія: Виховний простір | Переглядів: 111 | Додав: serj2993