Головна » 2017 » Травень » 4 » «Трагедія ХХ століття»
«Трагедія ХХ століття»

Ми атомні заложники прогресу.

Вже в нас нема ні лісу, ні небес.

Так і живем од стресу і до стресу,

Абетку смерті маємо - АЕС.

Л.Костенко

26 квітня в 5-А класі відбулася  виховна справа на тему «Трагедія ХХ століття».

Метою виховної справи було: нагадати учням про одну iз трагічних сторінок України – Чорнобильську трагедію, розкрити наслідки даної трагедії, навчити учнів реально оцінювати екологічну ситуацію; виховувати шанобливе ставлення до всього живого, любов до рідного краю, пробуджувати пізнавальний інтерес, виховувати почуття відповідальності за збереження природи.

Учні переглянули відеофільм «Чорнобиль – за секунду до катастрофи» з описом трагедії, що сталася 26 квітня 1986 року.

Результатом виховної справи стало розуміння учнями реально оцінювати екологічну ситуацію у країні; розуміння того, що історія Чорнобиля не проста, що щастя — це коли можна лягти в пахучу траву, не боячись радіації; це чиста річка, у якій можна скупатися, це усміхнені дитячі обличчя.

Учні зробили такий висновок, що день Чорнобильської трагедії не минув безслідно, він розплодив по свiту багато трагедій: він буде завжди об'єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією, і що такий день не повинен повторитися.

О.Б. Петрова  - класний керівник 5-А класу

Категорія: Виховний простір | Переглядів: 71 | Додав: serj2993