Головна » 2017 » Травень » 22 » В Чернівці – за емоціями та гарним настроєм!
В Чернівці – за емоціями та гарним настроєм!

Поїздка з класом – це не тільки захоплююча подорож та море емоцій, екскурсії зближують учнів та вчителів, згуртовують клас та дарують багато чудових вражень. Кожен може відкрити для себе нові знання.

13 травня 2017 року 7-А клас Новоселицької гімназії, разом із класним керівником Людмилою Лютик та вчителем англійської мови Юлією Андрицькою, відвідали місто Чернівці. Розпочали візит з ювілейної виставки картин відомого чернівецького митця-художника Анатолія Житарюка у центрі культури «Вернісаж».  Діти розглядали та захоплювалися картинами і гравюрами, обговорювали різні техніки малювання і їм пощастило побачити майстер-клас від молодої, талановитої художниці.

Ввечері учні відвідали театр імені Ольги Кобилянської та подивилися виставу «Слуги та сніг». Перегляд вистави  подарував всім незабутні враження та приємні емоції. Крім того, діти гуляли вулицею Ольги Кобилянської, спілкувалися, жартували, фотографувалися на згадку і задоволені та щасливі повернулися додому!

Андрицька Ю.Р. - вчитель англ.мови

Лютик Л.П.- класний керівник 7-А класу