Головна » 2017 » Лютий » 6 » В гостях у юності!
В гостях у юності!

Школа – це пристань і гавань,

Сюди повертаєшся знов

Із мандрів далеких і плавань,

Тут вічно панує любов.

Дороги випускників в першу суботу лютого злились  в одну-єдину, що повернула їх  в дитячі, юнацькі роки, привела до храму науки.

У нашій школі, стало традицією повертати колишніх учнів у безтурботне дитинство, в ті найщасливіші роки, коли світ переливається кольорами веселки.

Вечір зустрічі розпочався із дзвінкоголосого дзвоника, який скликав учнів  у рідні  класи, де вони знову відчули себе школярами. Однокласники згадали шкільні роки, обмінялися враженнями та побажаннями, а також дізналися дещо нове про сучасне життя своїх шкільних товаришів. Та не встигли вчителі ще у всіх перевірити «домашнє завдання», як урок закінчився.

Свято спогадів і сподівань продовжилось  в актовій залі, де зібрались  вихованці 2012, 2007, 2002, 1997, 1992, 1987, 1982 років.

Ведучими на святі були учні 9-А класу Горячківська Дар’я, Агратіна Олександр, мультимедійний супровід здійснювала Шкуматова Крістіна. Перекличка, яку  влаштував Блейбер Дмитро Михайлович  випускникам показала, що в порівнянні з минулим роком цьогоріч кількість випускників була ще більшою – понад 127 чоловік, сподіваємось, що з року в рік число бажаючих відвідати зустріч буде збільшуватись.

Як годиться, першим розпочав розмову господар закладу – Петорв О.М. Він по-батьківськи щиро привітав  випускників. Та, на жаль, не змогли прийти ті, хто вирушив  у дорогу з якої немає вороття, залишивши по собі тихий смуток втрат, світлі спогади у наших серцях. Пам'ять про них було вшановано хвилиною мовчання...

Всі вчителі поділилися спогадами та думками про  своїх вихованців, які назавжди залишаться для них веселими, непосидючими та мудрими дітьми і побажали усім випускникам та присутнім у залі міцного здоров’я, сімейного благополуччя та мирного неба над головою.

Всі виступи класних керівників та художні номери учнів були поєднані із підібраними до них фото, які демонструвалися на екрані (хореографічний колектив «Радість», керівник Н.А. Горда, вокалісти: І. Колядич, С. Лозовінська, Л. ГУцуляк, М. Лунік ). Також було представлено усім презентацію сучасного життя гімназії,  з якої випускники дізналися наскільки змінився заклад з того часу, як вони його залишили. Та й вони самі помітили ці зміни: нові меблі, якісне освітлення,  оновлене оформлення актової зали, та й в цілому позитивні переміни у закладі.

Приємно, що випускники приводять на навчання в свій заклад власних дітей. Дехто з них вже закінчив школу, а інші лише з наступного навчального року стануть першокласниками.

Шановні випускники, Ви завжди бажані гості в нашій школі, а двері нашого закладу постійно  відкриті для  Вас! Сподіваємось, що з року в рік число бажаючих відвідати зустріч випускників буде лише збільшуватись. До нових зустрічей!

ЦВР

Більше фото тут: https://vk.com/album-66686496_241725151