Головна » 2017 » Березень » 29 » Вітаємо юних дослідників!
Вітаємо юних дослідників!

21 березня 2017 року на базі Новоселицької гімназії відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник». Метою проведення заходу був пошук і підтримка вихованців, які виявили здібності до експериментальної та дослідницької роботи в напрямі природознавства; формування первинних екологічних знань; залучення дітей до активної пізнавальної, трудової та суспільно-корисної роботи. Конкурс проводився за 5-ма номінаціями: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я» та «Народознавство. Краєзнавство».

Новоселицьку  гімназію на конкурсі представили учень 6-Б класу Ковдриш Петро в секції «Рослини навколо нас» (науковий керівник Дисар Я.В.), який здобув І місце та учениця 6-В класу Якобуца Вікторія в секції «Тваринний світ» (науковий керівник Одажіу Р.Г.), що здобула призове ІІ місце.

24 березня 2017 року на базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся обласний етап змагань. Учасниками конкурсу стали діти віком 9-11 років, які завжди дуже допитливі, цілеспрямовані та надзвичайно творчі.

Ковдриш Петро зі своїм науковим підходом щодо розмноження Сенполії за впливу стимуляторів росту вразив членів журі та здобув почесне ІІ місце.

Адміністрація гімназії вітає юних дослідників та їхніх наукових керівників із вдалим виступом на районному та обласному рівнях  змагань та

щиро дякує  учасникам конкурсу за любов до природи, науки, завзятість, наполегливість, віру у себе і бажає  подальших успіхів і натхненних перемог!

Категорія: Гімназійний олімп | Переглядів: 96 | Додав: serj2993