Головна » 2017 » Квітень » 10 » Вітаємо з перемогою на Всеукраїнському конкурсі-захисті НДР
Вітаємо з перемогою на Всеукраїнському конкурсі-захисті НДР

Упродовж  28 -31 березня 2017 року в м. Києві відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у відділеннях наук про Землю, філософії та суспільствознавства. Учень 11 класу, член НТУ «Інтеграл» Новоселицької гімназії та член БМАНУМ Валін Максим захищав  честь району та області у наукових змаганнях.

За підсумками двох днів напруженої боротьби (юним науковцям довелося виконувати контрольні завдання з базової дисципліни та захищати власне наукове дослідження) Валін Максим здобув диплом І ступеня (науковий керівник – Владимирська Р.Ф., науковий консультант – Дика О.І.) із науково-дослідницькою роботою  - «Розписи синагоги Альд-Ной в стилі Буковинської культурної традиції».

МАНівці, які зайняли призові місця, отримали подарунки. Переможцям також дісталися грошові презенти, сертифікати на участь у цьогорічних літніх школах МАН, президентська стипендія і додаткові бали при вступі до ВНЗ в 2017 році.

Адміністрація гімназії щиро вітає юного науковця Валіна Максима та його наукового керівника з блискучою перемогою і бажає нових звершень на ниві науки!

Прес центр ШДГО "Олімпія"

Категорія: Гімназійний олімп | Переглядів: 78 | Додав: serj2993