Головна » 2017 » Січень » 26 » «Всі професії важливі, всі професії потрібні»
«Всі професії важливі, всі професії потрібні»

Згідно із запланованим у гімназії тижнем профорієнтаційного виховання, для учнів 2-А та 2-В класу був проведений захід – бібліотечний урок, який відбувся 25 січня у шкільній бібліотеці. Метою уроку було: сформувати свідоме ставлення до читання; сприяти розвитку мислення, ерудиції та творчої активності; пробуджувати інтерес до світу професій та їх різноманітності; розвивати читацькі здібності; розширювати профорієнтаційний кругозір учнів; залучати їх до частішого відвідування шкільної бібліотеки.

Спочатку шкільний бібліотекар В.Д. Лунік розповіла дітям про різноманітний та цікавий світ професій та важливість добре навчатися у школі, щоб в подальшому отримати ту професію, про яку вони мріють. Потім діти назвали, які професії вони знають  і ким мріють стати в майбутньому.

Далі Валентина Дмитрівна запропонувала діткам прочитати різні віршики про професії, а Унгурян Ірина Олексіївна провела цікаву вікторину «Світ професій», в якій учням було запропоновано відгадати загадки, ребуси і анаграми про різні професії.

Учням дуже сподобався і запам’ятався цей бібліотечний урок і вони із задоволенням і веселим настроєм подякували бібліотекарю за гостинність і цікавий захід.

О. В. Сірякова, класний керівник 2-В класу

І. О.Унгурян, класний керівник 2-А класу