Головна » 2017 » Січень » 25 » Засідання ШДГО "Олімпія"
Засідання ШДГО "Олімпія"

Сьогодні у Новоселицькій гімназії відбулося засідання ШДГО «Олімпія». Учасники засідання ознайомились з планом роботи учнівського самоврядування на ІІ семестр. Також запропонували свої ідеї щодо покращення всіх напрямків роботи учнівського самоврядування гімназії. Ми вчимось проявляти ініціативу та допомагати один одному.

Координатором та Віце – президентом ШДГО «Олімпія» було проведено майстер-клас, «Соцмережі в руки креативним, творчим та амбіційним». Завдання яке було поставлено перед нами - навчитись правильно, раціонально та з користю для себе та учнів використання соціальних мереж.

Засідання проходило відповідно до порядку денного.

Порядок денний:

1. Аналіз роботи ШДГО за І семестр.
  2. Інновації в роботі УС.
  3. Аналіз навчальних досягнень учнів гімназії за І семестр.
  4. Аналіз роботи центру організації та учнівської творчості "Палітра".

Слухали:

1. Аналіз роботи ШДГО за І семестр

Шкуматова Крістіна – президент

• внести зміни до плану роботи УС на ІІ семестр;
  • президенту та віце-президенту посилити контроль зс виконням обовязків голів центрів та секторів;
  1. Інновації в роботі УС

Безверхня Вікторія віце-президент, Сергій Вікторович (координатор ШДГО «Олімпія»)

• Створити групи УС класів у соціальній мережі ВК;
  1. Аналіз навчальних досягнень учнів гімназії за І семестр

Лойок Єлизавета – голова наукового товариства «Інтеграл»

Вирішили:

• Створити групи взаємодопомоги при підготовці д/з.
  • Голові старостату наголисити старостам класів моніторити успішність учнів у своїх класах, донести учням про групи взаємодопомоги при підготовці д/з.
  1. Аналіз роботи центру організації та учнівської творчості "Палітра"

Мазур Дарія -голова центру організації дозвілля та учнівської творчості «Палітра»

Вирішили:

• Провести пропаганду щодо роботи гуртків які діють на базі гімназії, з метою залучення більшої кількості дітей до гурткової діяльності.

Прес-Центер                   ШДГО «Олімпія»

Категорія: Світ самоврядування | Переглядів: 93 | Додав: serj2993