Головна » 2017 » Травень » 14 » « Здорові діти, здорова – нація!»
« Здорові діти, здорова – нація!»

В рамках загальношкільного проекту « Крок до зірок» учні 1-Б класу на протязі II семестру працювали над проектом « Здорові діти, здорова – нація!». У ході роботи над проектом першокласники отримали, як теоретичні знання так і практичні, дізналися, яку велику роль у збереженні здоров’я відіграють заняття  спортом,  що  він розвиває фізично, привчає до дисципліни і самовіддачі, тренує витривалість і силу духу.  Усі учні класу та їх батьки , активно залучились до створення проекту.  Так група « Олімпійці» розучила комплекс ранкової гімнастики і кожного ранку уроки розпочиналися з неї. Під час навчання -  фіз хвилинки, динамічні перерви, післяобідній відпочинок -  сприяли зміцненню здоров’я. Діти менше стали хворіти та пропускати школу.    Група « Гравці» ознайомила дітей із видатними спортсменами Буковини. Свої досягнення оформили у вигляді колажу. Рівняючись на чемпіонів  рідного краю  багато учнів записалося у спортивні секції нашого міста і досягли вже певних результатів. Це Сурмач Дмитро, Постолатій Андрій,  Перерва Світлана.  Бажаємо їм успіхів! А всім іншим порада від найменших – займайтесь спортом і зміцнюйте своє здоровя.

Л. І. Мельничук - класний керівник 1-Б класу

Категорія: Проект "Крок до зірок" | Переглядів: 85 | Додав: serj2993