Головна » 2017 » Травень » 11 » «Землю гріє сонце, а людину - праця»
«Землю гріє сонце, а людину - праця»

Проект з трудового та економічного виховання

«Землю гріє сонце, а людину - праця»

Проект «Землю гріє сонце, а людину - праця» був створений та реалізований в рамках загальношкільного проекту з виховної роботи «Крок до зірок», у напрямку трудового та економічного виховання.

Робота над проектом тривала з січня по травень 2017 року. У його реалізації взяло участь 27 учнів 5-А класу, батьки та класний керівник.

Основна маса роботи над проектом здійснювалася засобами ІКТ в мережі Інтернет, шляхом організації та проведення різноманітних заходів. Протягом реалізації проекту дітьми було повністю реалізовано план проекту.

Учні продемонстрували зацікавленість під час виконання поставлених перед ними завдань.

Основні труднощі виникали під час роботи у мережі інтернет, оскільки не у всіх учнів є можливість вільного доступу до мережі.

Працюючи над проектом, всі його учасники майже на 100% виконали поставлені на них завдання. Поставлені цілі проекту досягнуті, учні стали  більш усвідомлювати важливість праці у житті людини та необхідність збереження шкільного майна.

Учні дізналися, що таке трудове та економічне виховання, та як воно впливає на життя людини, а також її значенням у житті людини.

Мною, як керівником проекту, зроблено практично все, що було необхідним для якісної реалізації проекту.

Активністю учнів та якістю виконання ними поставлених завдань – задоволена. Під час роботи над проектом учні стали дружнішими, знайшли спільні інтереси, стали більше проявляти ініціативу у житті класу.

Аналізуючи готовий проект, я задоволена якістю виконання учнями роботи та їх активністю, щодо пошуку обробки та подання інформації.

Заплановані завдання виконані в повному обсязі.

Сподіваюся, що кожен з них почне активніше використовувати досвід, набутий під час роботи над проектом.

О.Б.Петрова – класний керівник  5-А класу

Категорія: Проект "Крок до зірок" | Переглядів: 83 | Додав: serj2993