Головна » 2017 » Квітень » 19 » Зоряний шлях
Зоряний шлях

12 квітня все людство відзначає Всесвітній день авіації і космонавтики. І, незважаючи на те, що в усьому світі перший політ людини у космос асоціюється з легендарною посмішкою російського хлопця Юрія Гагаріна, але й українські конструктори, вчені та науковці зробили значний внесок у розвиток цієї галузі.

Про історію розвитку космонавтики, видатних українців, які працювали в ракетно-космічній галузі, досліджували космічний простір, або здійснювали космічні польоти, а також про сучасні досягнення у вивченні космічних об’єктів, дослідження у галузі космічної медицини та біології, проблеми екології космосу, доповідали учасники обласної конференції школярів «Зоряний шлях», яка відбулась 11 квітня на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.                                                                                         Учасниками Конференції стали 32 переможці заочного етапу - учні та вихованці позашкільних та загальноосвітніх закладів м Чернівців, Вижницького, Глибоцького, Герцаївського, Заставнівського, Кіцманського, Новоселицького, Путильського та Хотинського р-нів.

Так наша учениця 9-А класу Шкуматова Крістіна в секції Космічна медицина та біологія перемогла на очному захисті з роботою «Медико-біологічна підготовка космонавтів». Вітаємо та бажаємо Крістіні подальших перемог!!!

Категорія: Виховний простір | Переглядів: 98 | Додав: serj2993